Hledáme strojaře a techniky | i bez praxe | nástupní bonus až 100 000 Kč!

Hledáme strojaře a techniky pro naše klienty. Máte vzdělání stojírenského, technického nebo elektro směru? Jste manuálně zuční a nevadí Vám směnný provoz? Pak hledáme právě Vás! ????Přijmeme i absolventy ????

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Seřizování, oprava a ovládaní strojů, CNC a výrobních linek

- Práce podle technické dokumentace podle pozice

Požadujeme

- SOU/SŠ stojírenského, technického nebo elektro směru

- Ochotu pracovat na směny

- Praxe výhodou

- Znalost výkresové dokumentace

- Manuální zručnost

- Strukturovaný životopis

- VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Nabízíme

- Mzda až 48 000 Kč dle zkušeností a praxe

- NÁBOROVÝ BONUS až 100 000 Kč podle pozice

- Zajímavou práci v čistém prostředí stabilní zahraniční společnosti

- Možnost využití nejmodernějších technologií

- Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu

- Příplatek za směnnost

- 13. a 14. mzdu

- Dotované závodní stravování

- 25 dní dovolené

- Příplatek na dojíždění

- Příspěvek na penzijní připojištění

- A mnoho dalších benefitů…

- Místo výkonu práce: Jihlava

- Nástup přímo do kmene společnosti

- DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ na pozici od zkušených kolegů

NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce. ????

Pracoviště: Jihlava, Jihlava
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 40 000 - 48 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Vhodné i pro: Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Manuvia, a. s., organizační složka
Zadavatel: Jana Sochová
Lokalita: Jihlava
Manuvia, a. s., organizační složka
Ukázat na mapě

Sdílejte pracovní nabídku...